Annada 2024

Dnia 28. lipca jest planowany odpust ku czci św. Anny. Zwyczajem naszej parafii była również Annada, która bardzo pięknie wpisała się w naszą społeczność.

Planowana jest ona również w tym roku, choć bez alkoholu.  Taką decyzję podjąłem, ponieważ uważam, że przy parafii nie powinien być sprzedawany alkohol. Ponadto w ten sposób uczymy dzieci  i młodzież oraz przyzwyczajamy się, że każde spotkanie powinno być związane  z alkoholem.

Pod uwagę trzeba wziąć osoby współuzależnione, słabsze, które także ponoszą skutki nadmiernego picia. Jestem przekonany, że będziemy powoli tworzyć  taki styl życia, w którym nie trzeba będzie spożywać alkoholu, aby dobrze spędzić czas.

Prosimy o przynoszenie w miarę możliwości fantów na cegiełki i składanie ich w koszach przed wejściem do kościoła.
Prosimy o przygotowanie ciast, pierogów (pakowanych po 6 sztuk) oraz suchych naleśników dla dzieci. Produkty będzie można składać w lodówkach na plebanii.
Szukamy sponsorów nagród.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do pomocy.

Przede wszystkim módlmy się w intencji tego przedsięwzięcia. Za wszystko Bogu niech będą dzięki.