XXVII Niedziela w ciągu roku 6.10.2024

1. Dziś, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po każdej mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu.

2. W niedzielę 6. października o godz. 13.00 przejdzie ulicami Wrocławia Marsz dla Życia. Początek przy kościele św. Elżbiety i przejście do katedry wrocławskiej. Zapraszamy do uczestnictwa.

3.Zapraszamy codziennie o godz. 17.00 na tę modlitwę różańcową a po niej msza święta. W piątki modlitwę będą prowadziły dzieci i młodzież z naszej szkoły. W niedzielę różaniec o godz. 17.30.

4. W sobotę 12. października jest organizowana Piesza Pielgrzymka z Wrocławia do Trzebnicy. Organizujemy transport z Szewc do Wrocławia oraz z Trzebnicy do Szewc. Więcej informacji u ks. Proboszcza.

5.. W sobotę 19. października jest planowana pielgrzymka do Lichenia. Wyjazd nastąpi o godz. 6.00 rano. Koszt - 90 zł. Powrót około godziny 20.00.

6. Dziękuję rodzinom Tyneckich, Komarów i Bielaskich za posprzątanie naszego kościoła i zakup kwiatów. Kolejne sprzątanie odbędzie się w sobotę 19. października.

7. W niedzielę 13. października o godz.11.00 w Trzebnicy zostanie odprawiona suma odpustowa z racji Uroczystości św. Jadwigi Śląskiej. W tym roku mija 850. rocznica jej urodzin.

8. W niedzielę 13. października przypada XXIV Dzień Papieski. W Hali Orbita we Wrocławiu, odbędzie się koncert podczas którego wystąpią zespoły: Trzecia Godzina Dnia, Mocni w Duchu i inni artyści. Więcej na stronie www.onmoca.pl

9. Odszedł do wieczności śp. Franciszek Świder. Pogrzeb odbędzie się we wtorek 8.października o godz. 14.00 na cmentarzu w Szewcach. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie….

6. - 13.10. 2024r.

Niedziela 6. października
8.00 ++ Halina, Jan, Wanda, Remigiusz Zawodny
9.30 Dziękczynna, o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski dla Marii i Bendykta Drzazagów z racji 20. rocznicy sakramentu małżeństwa
11.00 Dziękczynna, o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski dla Moniki Rzepy z racji 7. rocznicy urodzin
17.30 Modlitwa różańcowa
18.00 W intencji Bogu wiadomej

Wtorek 8. października
17.00 Modlitwa różańcowa
Dziękczynna, za dar pielgrzymki do Medjugorje.
Środa 9. października
17.00 Modlitwa różańcowa
Dziękczynna, o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski dla Kornelii Krzesińskiej z racji 12. rocznicy urodzin

Czwartek 10. paździenika