Parafia pw. św. Anny w Szewcach
ul. Strzeszowska 46
 

Nr konta bankowego:
12 1090 2529 0000 0001 1678 8071

Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego

12.04.2020

CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTAŁ - PRAWDZIWIE ZMARTWYCHWSTAŁ

Z tym chrześcijańskim pozdrowieniu zawiera się prawda, która od ponad dwóch tysięcy lat odkrywa przed nami coś, w co nigdy nie możemy przestać wierzyć. Owo słowo PRAWDZIWIE w tym roku szczególnie jest nam potrzebne. PRAWDZIWIE ZMARTWYCHWSTAŁ to znaczy, że jest pośród nas Jezus Chrystus. Kiedy przyszedł do Apostołów pierwsze słowa jakie do nich skierował brzmiały: POKÓJ WAM.

Jako proboszcz u świętej Anny w Szewcach chciałbym życzyć Państwu: Seniorom, Rodzicom, Młodzieży i Dzieciom -pokoju. A skoro Ten, który przynosi POKÓJ, jest pośród nas, niech obdarza Was wszystkimi łaskami: zdrowiem, jednością w rodzinach, spokojem i wzajemną wyrozumiałością. ​Ze swojej strony zapewniam wszystkich mieszkańców Szewc, Paniowic, wszystkich mieszkańców sąsiednich miejscowości, przyjaciół i tych, którzy w tych dniach łączyli się z nami przez media, o mojej modlitwie za Wami u Tego, KTÓRY ŻYJE I OPIEKUJE SIĘ NAMI WSZYSTKIMI.

  • Trwa Biały tydzień. Msze święte codziennie o godz. 17.00 w kościele w Szewcach, w czwartek w Paniowicach.
  • Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego. Msza Święta Odpustowa o godz. 9.30 w intencji wszystkich mieszkańców Paniowic. Uroczysta Eucharystia będzie transmitowana przez internet na naszym kanale AnnadaTV.
  • Druga transmisja ze mszy św. w Szewcach o godzinie 11.00.
  • Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy w naszych domach.
  • Kościół na święta sprzątały rodzina P. Przemka i Doroty Żuk oraz Jakuba i Joanny Dębskich - Bóg zapłać.

Msze Święte

Niedziele:
   - 8.00 (Szewce)
   - 9.30 (Paniowice)
   - 11.00 (Szewce)
   - 18.00 (Szewce)

Dni powszednie:
   - 17.00 (w czwartek w Paniowicach)

 

Nabożeństwa

Nabożeństwa majowe i październikowe
o godz. 17:00

 

Spowiedź:

Pół godziny przed Mszą Świętą

Kancelaria

Kancelaria - po umówieniu się telefonicznym lub po Mszy

 

Proboszcz:

ks. Rafał Swatek, ustanowiony 2023

Kontakt

Kościół św. Anny

Szewce
ul. Strzeszowska 46
55-114 Wisznia Mała

Kancelaria czynna po Mszy św. w środę i w piątek


Nr konta bankowego:
12 1090 2529 0000 0001 1678 8071